Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
prawda jest taka,że u nas nie ma prawa i dlatego kolega dostał łomot.A ,,kozaki" słysząc doniesienia w mediach,że za napaśc na policjanta są śmieszne kary poszli po bandzie.Na miejscu kolegów z chelma,dojechałbym całą ekipę,miasto jest małe więc da rade,I po koleji za wszystko,a jeszcze jak ruch by się podłączył,i za spaloną żarówkę dowodzik by poleciał to by ich zabolało.I tak bydło  trzeba uczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka,że u nas nie ma prawa i dlatego kolega dostał łomot.A ,,kozaki" słysząc doniesienia w mediach,że za napaśc na policjanta są śmieszne kary poszli po bandzie.Na miejscu kolegów z chelma,dojechałbym całą ekipę,miasto jest małe więc da rade,I po koleji za wszystko,a jeszcze jak ruch by się podłączył,i za spaloną żarówkę dowodzik by poleciał to by ich zabolało.I tak bydło  trzeba uczyć.
  i tu bym sie zgodzil raz, ze prawa w polsce nie ma, wiec co wy reprezentujecie ?? bezprawie!! z reszta bym sie nie zgodzil bo jak zauwazyles chelm to male miasto i latwo namierzyc tez i psa. jakby mnie jakis szczeniak przesladowal, to tez bym sie mscil na takim osobniku, to mu okno w domu wybil, to samochod porysowal, a za to ubezpieczenie nie zwroci pieniedzy chyba ze masz lepsze wykupione na ktore zwyklego niebieskiego nie stac. zle rozwiazanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiesyś kolega mojegi kolegi był zamieszany w kradzież (ok 10 lat temu). jak ich policja zwineła i zamknęła i potem przesłuchiwała to każdy dostał w pi..ol. bili oczywiście tak aby nie bylo widać. (tak mi opowiadał). dostal potem zawiasy za uczestnictwo. ale do dziś ma szacunek do policji, pomino tego ze dostał w pi..ol. żałuje tego co zrobił. nauczka na całe życie. Tym kolesiom też powinni tak zrobić. łomot i wypuścić, żadne zawiasy. takie jest moje zdanie. możecie się z nim nie zgadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiesyś kolega mojegi kolegi był zamieszany w kradzież (ok 10 lat temu). jak ich policja zwineła i zamknęła i potem przesłuchiwała to każdy dostał w pi..ol. bili oczywiście tak aby nie bylo widać. (tak mi opowiadał). dostal potem zawiasy za uczestnictwo. ale do dziś ma szacunek do policji, pomino tego ze dostał w pi..ol. żałuje tego co zrobił. nauczka na całe życie. Tym kolesiom też powinni tak zrobić. łomot i wypuścić, żadne zawiasy. takie jest moje zdanie. możecie się z nim nie zgadzać.
  za co mial do nich szacunek, za to ze go pobili?? ze robili to na pewno w pare osob?? czy moze za to ze go nie zabili przypadkiem?? to ten twoj kolega kolegi ma ciekawa historie zyciowa, ja bym sie jej wstydzil. przestraszyli biedaka dlatego mial do nich szacunek. pewnie przy okazji sprzedal swoja wlasna matke aby tylko przestali go torturowac, bo inaczej tego nie mozna nazwac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Do Viktora. Kochany Viktorku nie okradałem ludzi w czasie komuny gdyż mam 34 lata i jak komuna się skończyła w 1989 roku miałem 10 lat. Nie nazywaj mnie też mnie " carskim psem" gdyż car nie jest moim idolem. Przypomnę ci , że to bolszewiccy komuniści na rozkaz Lenina zamordowali ostatniego cara Mikołaja. I chwała im za to!!! Co do syna to jeszcze go nie mam. Popieram system komunistyczny , wręcz go kocham. I jak to już pisałem za komuny byśmy zajebali tych 15 frajerów. Wyciągnięto by ich z domu i już podczas transportu do komendy wszystkie zęby by stracili. Na komendzie gumowa pałka z ołowianą końcówką siekała by ich plecy aż miło.Oj płuca u bandziorów do niczego by się nie nadawały he he. Może jeszcze wrócimy do tego. Komuno Wróć!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd Miasta zrobił wielki błąd bo skupił w jednym miejscu najwięcej rodzin patologicznych,strach wyjsc po zmierzchu bo tzw. młodzież rządzi,niech teraz UM wybuduje na tym osiedlu posterunek policji.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to oni powinni na komendzie dostać "reprymende..." tak aby wylondowali na ojomie!!! oni pochodzą z patologichnych rodzin, byli w szkole gnębieni, zabierali im kanapki,rodzice ich nie kochali... Należało by ich podczad zatrzymania zastrzelić - wyeliminować ze społeczeństwa!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby oskarżyć kogoś o naruszenie nietykalności funkcjonarisza publicznego, funcjonariusz sam musi się przyznać, w tym przypadku, że jest policjantem. To, że ktoś go rozpoznal, to nic nie znaczy, mogło dość do ataku np. z zemsty, wtedy to jest zwykłe naruszenie nietykalności. Ale piśmaki zawsze wiedzą lepiej, oby tylko artykół się sprzedał, miał jak najwięcej wyświetleń....
oj polecam częsciej zaglądać do kodeksu karnego Art. 231a. Z ochrony prawnej przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych funkcjonariusz publiczny korzysta również wtedy, jeżeli bezprawny zamach na jego osobę został podjęty z powodu wykonywanego przez niego zawodu lub zajmowanego stanowiska  Wiec mylisz sie do kwalifikacji czynu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Viktora. Kochany Viktorku nie okradałem ludzi w czasie komuny gdyż mam 34 lata i jak komuna się skończyła w 1989 roku miałem 10 lat. Nie nazywaj mnie też mnie " carskim psem" gdyż car nie jest moim idolem. Przypomnę ci , że to bolszewiccy komuniści na rozkaz Lenina zamordowali ostatniego cara Mikołaja. I chwała im za to!!! Co do syna to jeszcze go nie mam. Popieram system komunistyczny , wręcz go kocham. I jak to już pisałem za komuny byśmy zajebali tych 15 frajerów. Wyciągnięto by ich z domu i już podczas transportu do komendy wszystkie zęby by stracili. Na komendzie gumowa pałka z ołowianą końcówką siekała by ich plecy aż miło.Oj płuca u bandziorów do niczego by się nie nadawały he he. Może jeszcze wrócimy do tego. Komuno Wróć!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz życzę im żeby Sąd dojebał im maxa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...teraz im na maxa, z najgrubszej rury kodeksu karnego. Chcieli zabawy? To teraz się zacznie ta prawdziwa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz poszkodowany dostanie 80 procent pensji za L-4.Taaaka Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandyci. Zanim napiszesz koment pomyśl że mógłby to być twój brat, ojciec, wujek lub najlepszy przyjaciel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnwie tylko dozor dostana bo się będą tłumaczyć żennie wiedzieli że to policjant.... tak to u nas wyglada... zero szacunku do Policji. Popieram komentarz ze tylko w grupie sa odważni, inwidualnie zaden 18 letni albo 17 i 16 latek nie dał by mu rady... Jak bym go pier**** to by mu się oranżadą z komuni odbiło wiesniakowi w dresie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a sprawcy dostana dozór i w zawieszeniu...Takie mamy państwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 areszty dostała narazie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto pełny obraz Policji   http://www.youtube.com/watch?v=j_9ViJCXiXs   zamienił widły do gnoju na broń palną i pałę...    I gdzie to ma do Kodeksu Policjanta z czasów IIRP...  
  Tekst przysięgi: "Przysięgam Panu Bogu Wszechmogącemu na powierzonym mi stanowisku pożytek Państwa Polskiego oraz dobro publiczne mieć zawsze przed oczyma; Władzy zwierzchniej Państwa Polskiego wierności dochować, wszystkich obywateli kraju w równem mając zachowaniu, przepisów prawa strzec pilnie, obowiązki swoje spełniać gorliwie i sumiennie, rozkazy przełożonych wykonywać dokładnie, tajemnicy urzędowej dochować. Tak mi Panie Boże dopomóż!" Przykazania policjanta IIRP: 1. Honor i Ojczyzna - oto hasła, którymi w życiu Twoim masz się kierować. 2. Ojczyzna powierzyła Ci broń i oczekuje, że będziesz Jej godny. 3. Ojczyzna przyznała Ci wyjątkowe prawa. Tych praw nie nadużywaj, gdyż nie są one przywilejem, lecz obowiązkiem, który sumiennie wypełniasz w służbie Narodu. 4. Przestępstwo jest nieszczęściem. Zachowaj się wobec niego z powagą i ludzkością. 5. Pomóż temu, kto Twej pomocy potrzebuje i obchodź się ze wszystkimi tak, jak byś chciał, by się z Tobą obchodzono. 6. Bądź odważny, sumienny, ostrożny i nie zawiedź nigdy zaufania przełożonego. Nadużycie zaufania jest hańbą. Mów prawdę, gdyż kłamstwo jest tchórzostwem. 7. Pamiętaj, że nosisz mundur. Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Bądź więc zawsze schludnie i czysto ubrany i nie zaniedbuj wyglądu zewnętrznego. 8. Żyj skromnie, zachowasz przez to niezależność. Nie przyjmuj żadnych podarunków, gdyż to zobowiązuje. Jako policjant nie możesz mieć zobowiązań. Życie ponad stan jest hańbą i prowadzi do nieszczęścia. Pijaństwo zabierze Ci ludzką godność, staniesz się pośmiewiskiem rodaków i zasłużysz na pogardę dzieci. 9. Pamiętaj, że Cię podsłuchują, więc nie mów publicznie o sprawach służbowych. Zachowaj umiar w mowie. 10. Bądź w życiu i służbie sprawiedliwy. 11. W wystąpieniach przeciwko wrogom Ojczyzny bądź bezwzględny, pamiętaj jednak, że dobry żołnierz gardzi okrucieństwem. 12. Rozkazów przełożonych słuchaj bezwzględnie, bądź wzorem dla podwładnych, którzy Cię pilnie obserwują. Jeśli żądasz od innych, by byli dobrymi kolegami, pamiętaj sam o koleżeństwie. 13. Miej pogardę dla pochlebców. 14. Pamiętaj, że jesteś żołnierzem. Nie zaniedbuj ćwiczyć się w żołnierskiej sprawności i ucz się ciągle, pamiętając o tym, że obywatele widzą w Tobie człowieka, który musi wiedzieć wszystko. Komendant glówny Policji Państwowej Gen. bryg. nadinspektor Józef KORDIAN-ZAMORSKI (na podstawie "Na posterunku", Nr 5/1938 r.")  
         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=LUOYOmqX-WY   29 stycznia  o 22.30 na TV Republika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://youtu.be/xt0I85npOQc  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...